דן בנדל"ן
צור קשר

פרויקט Lighthouse

פרוייקט יחודי ומפואר על שפת הכנרת! נוף עוצר נשימה! במחירים מיוחדים!

לפרטים נוספים

אודות דן בנדל"ן

חברת "דן בנדל"ן עוסקת בין היתר ביזמות נדל"ן כגון: איתור וליווי עסקאות תמ"א 38, איתור קניה ומכירה של מגרשים לבניה רוויה, צמודי קרקע. ושיווק ומכירת מגרשים חקלאיים בתהליכי הפשרה ברחבי הארץ. אילן דן, מיסד המשרד, והבעלים של משרד "דן בנדל"ן "הינו מומחה בשיווק ומכירה של פרויקטים ונכסיי יוקרה בתחום הנדל"ן בישראל. החברה עוסקת מזה כ-15 שנים בשיווק פרויקטים ללקוחות ישראלים ולתושבי חוץ, במכירת נכסי יוקרה בתל אביב,הרצליה פיתוח, נתניה, קיסריה... והתמחות בפרט בשיווק נכסים בשכונות הצפוניות של תל-אביב.

הנהלה

  • אילן דן

    אילן דן

    מנכ"ל

חזון החברה

אנו בחברת דן בנדל"ן דוגלים במתן יחס אישי ושירות מקצועי, תוך הקפדה על מסירת מידע רלוונטי ואמין ללקוחותינו.
הניסיון הרב, הידע, והיכולות שצברנו לאורך השנים בשיווק פרויקטים ונכסים לתושבי חוץ בתערוכות נדל"ן בארץ ובחו"ל מאפשרים לנו לשמור על קשר ישיר עם לקוחות ומשקיעים פוטנציאלים לעסקאות נדל"ן שונות בארץ, דבר המהווה כוח שיווקי ויתרון עצום על פני המתחרים.
מכירה או קנייה של נכס זהו שלב משמעותי ביותר בחיינו, מתוך הבנה זו, אנו בחברת דן בנדל"ן נדאג לספק שירות מיומן שיעזור לכם להגיע לעיסקה הטובה ביותר עבורכם.
נשמח לעמוד לרשותכם בעת עת ובכל שאלה.

יתרונות החברה

בחברת דן בנדל"ן תמצאו יועצי נדל"ן מיומנים, מנוסים, ומקצועיים שילוו אתכם לאורך כל הדרך: משלב חיפוש הנכס, ההתלבטויות, גיבוש והבנת הצרכים,, בדיקת החלופות הרלוונטיות, ניהול המשא ומתן עד להשלמת העסקה בפועל על הצד הטוב ביותר.

עוד בחברת דן בנדל"ן, עו"ד המתמחה בנדל"ן מגורים אשר יוכל לתת ייעוץ והכוונה, בנק מלווה למשכנתאות והכל תחת קורת גג אחת.
אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולתת מענה שיעזור להבנת הפרטים הכוללים של הנכס והעיסקה. כמו כן, נעמיד לרשותכם מעצבת פנים של חברתינו ,אשר תעזור לכם להבין את הפוטנציאל הגלום בנכס, כמובן בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם.

צור קשר

החברה: דן בנדל"ן
טלפון: ‎077-7297044
פקס:
כתובת משרד: 

תודה שפנית אלינו ! פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם


פרויקטים בשיווק

  • בשיווק
  • מומלץ
  • עתידי
  • אין פרטים מלאים