אודות גאו נדל"ן

קבוצת גאו עוסקת באיתור, ייזום והשבחת נדל"ן. לחברה שלוש חטיבות שונות: גאו נדל"ן, גאו קרקעות, גאו בינוי ויזמות. אנשי המקצוע בחברה הנם מומחים בעלי ידע רב בתחום התכנון, הבנייה וההשקעות, ובעלי מערכת קשרים חיונית עם הגופים המובילים העוסקים בתחומי הנדל"ן והמימון בארץ ובעולם.
גאו נדל"ן שמה לה למטרה לאתר הזדמנויות אטרקטביות להשקעה, הנחשבות 'הדבר החם הבא' ושואפת להטביע את חותמה בכל פרויקט שבו היא נוטלת חלק.היכולות של חברת גאו מתבססות על הנסיון הרב של אנשיה, האיתנות הפיננסית, השקיפות ללקוחותיה והאיכות המתבטאת בסטנדרטים חסרי פשרות.

חזון החברה

החזון של חברת גאו נדל"ן היא להיות אחת מקבוצות הנדל"ן הגדולות והמשפיעות ביותר בישראל ולשנות את כללי המשחק. בחברת גאו נדלן רוצים להפוך את הלקוחות לחלק מסיפור ההצלחה של החברה ולהביא רוח צעירה וחדשה.

חברת גאו נדל"ן היא הדור החדש של הנדלניסטים בישראל, אשר מקדמים הבנה לפיה הצלחת החברה היא קודם כל הצלחת הלקוחות ומכאן - הצבת סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, אמינות והגשמת חלומות.

חברת גאו נדל"ן בוחרת בקפידה כל פרויקט ובוחנת  מראש את כל הפרמטרים לניבוי ההצלחה. ומכאן -קבוצת הלקוחות של החברה, גם הקונים וגם המשקיעים, ייהנו מתשואות הרווח הגבוהות ביותר.

צור קשר

החברה: גאו נדל"ן
טלפון: ‎0777299436
פקס:
כתובת משרד: יגאל אלון 98 מגדל אלקטרה קומה 41

תודה שפנית אלינו ! פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם


פרויקטים בשיווק

  • בשיווק
  • מומלץ
  • עתידי
  • אין פרטים מלאים