אודות אלפא - Alfa - ייזום ושיווק נדל"ן

אלפא נדלן הוקמה על ידי הדסה פתאל, מומחית נדל"ן מהוותיקות בארץ, ופעילה בתחום משנת 1995. מזה 15 שנים שהחברה משווקת פרויקטים למגורים ולמסחר ומקפידה לבדל את עצמה בענף בזכות ניהול דינאמי של מערכי השיווק עליהם היא אמונה.

 

תפיסת הפעילות של החברה שואפת לשזירת הידע והניסיון  שצברה לטובת הפקת תוכנית פעולה שונה, מותאמת וייחודית לכל פרויקט, מתוך הבנה ברורה כי אין פרויקט אחד דומה למשנהו. תפיסת עולם זו הובילה את אלפא נדל"ן להצלחות גדולות, וזיכתה אותה במהלך השנים בהכרה ובהערכה רבה מצד הקהילה העסקית.

 

בחברה הון אנושי מהאיכותיים שיש, ויחד עם הדסה, המעורבת באופן אישי עד פרטיו הקטנים ביותר של כל פרויקט ופרויקט, מאפשרים ללקוחות ניהול וביצוע השיווק והמכירות מקצה לקצה: החל בזיהוי הזדמנויות שטח, בחינת כדאיות פרויקטים והיתכנות פיננסית וסיוע בצליחת מכרזים, דרך מחקר סביבתי גורף לשם הבניית אסטרטגיית שיווק ותמחור מדויקים, ועד להקמת משרדי המכירות ומיצוי המכירות בפועל בהצלחה.

פרויקטים חדשים הצג במפה

חלומות הוד השרון

גולדה מאיר, הוד השרון

חלומות הוד השרון

מגוון דירות 5-6 חדרים

צלצל לקבלת מחירים
עוד על הפרויקט שיכון ובינוי נדל"ן אלפא - Alfa - ייזום ושיווק נדל"ן

הנהלה

 • הדסה פתאל

  הדסה פתאל

  מנכ"ל ובעלים

 • אופיר ברק

  אופיר ברק

  סמנכ"ל

  אופיר ברק, בוגר תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה של אוני' בר-אילן וקצין לשעבר בצה"ל ביחידה מודיעינית. בעל מגוון רחב של כישורים שיווקיים וארגוניים.

 • אילן איידלר

  אילן איידלר

  מנהל מכירות בתחום המגורים

  בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקשורת ותואר שני לישוב סכסוכים וגישור. חי את עולם הנדל"ן מזה שנים רבות ובעל רזומה מכובד בשיווק נדל"ן מסחרי ופרויקטים למגורים.

 • בועז קרסו

  בועז קרסו

  מנהל פרויקטים בתחום נדל"ן מסחרי

  בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ובוגר פרויקט דורות להכשרת דירקטוריונים.

 • ליפז נתן

  ליפז נתן

  מנהלת קשרי לקוחות

  0509020115

חזון החברה

החברה חרטה על דגלה את ערך המצוינות ומחויבת לחדשנות ולהתעדכנות במודלים המובילים בעולם ובארץ לשיווק נדל"ן אפקטיבי. כך, מתאפשר לה להוביל תהליכי שיווק מקוריים ופורצי דרך המפצחים כל אתגר מכירה.

אלפא נדל"ן שמה כנר לרגליה שקיפות, אמון והדדיות בכל תהליכי העבודה מול לקוחותיה, שירות המטפח נאמנות והידוק הקשר עם הרוכשים/השוכרים הסופיים, כדי ליצור שביעות רצון מערכתית , אווירה עסקית הגונה וחסרת פשרות  וקידום אינטרס הלקוחות ביושרה ובמקצועיות.

Alfa

הניסיון עושה את ההבדל

אלפי הדירות ששיווקה למגורים בכל רחבי הארץ ואלפי המטרים ששיווקה במרכזים מסחריים מדרום ועד צפון, העשירו וביססו את ניסיונה במגוון רחב של סוגי פרויקטים ושל לוקיישנים שונים. הניסיון והידע שצברה אלפא נדל"ן לאורך השנים, בא לידי ביטוי הן באסטרטגית המכירה , הן בניהול המכירות בפועל והן בניתוב מהיר ויעיל של מהלכים, לרבות הליכי בירוקרטיה וחוזים.

 

הניסיון המעשי, והנגישות המידית לידע הקשור במגמות עירוניות משתנות, בהזדמנויות שטח אקטואליות ובתובנות הקשורות באזורי התפתחות, הופכים ליתרונות ישירים ליזמים, קבלנים, נציגי רשויות, עורכי דין ומשקיעים, המעוניינים להעלות על השטח פרויקטים חדשים ומוצלחים.

 

ידע מצטבר של כשני עשורי שיווק וניהול מכירות, יאפשר לאלפא נדל"ן  להפגיש את הצרכים העכשוויים של השווקים בנקודות גאוגרפיות שונות עם המוצר שלכם, ולדייק את המפגש  בין הפרויקט לקהל היעד המתאים לו ביותר.

 

פריסת הפרויקטים המנוהלים על ידי החברה ברחבי הארץ, מאפשרת לאלפא נדל"ן לקיים שיווק ערני, המתורגם לידע חדש, רלוונטי ועדכני. כלי זה הינו חשוב ביותר לצורכי היערכות מראש, ומסייע במניעת אתגרים עתידיים.

צור קשר

החברה: אלפא - Alfa - ייזום ושיווק נדל"ן
טלפון: ‎050-9020115
פקס: ‎03-5110077
כתובת משרד: מלון לאונרדו, הברזל 17 , רמת החייל

תודה שפנית אלינו ! פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם


פרויקטים בשיווק

 • בשיווק
 • מומלץ
 • עתידי
 • אין פרטים מלאים