אודות אלמוג 38

אלמוג 38 נוסדה בשנת 2010 ע"י איציק אמסלם ומתמחה באיתור, ייזום וקידום מיזמי תמ"א 38 ופעילה בלמעלה מ-20 פרויקטים באזורי הביקוש בארץ. החברה מבצעת פרויקטי תמ"א 38 לסוגיהם: "עיבוי-בינוי" ו"פינוי-בינוי" עפ"י תיקון 2 לתמ"א.

החברה בעלת צוות מומחים ויועצים בעלי ניסיון ומקצועיות לרבות: עורכי דין, יועצים כלכליים, שמאים, אדריכלים, מפקחים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים. על אילו מתקשרת החברה עם יועצי תנועה, קרקע, אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, בטיחות, נוף וקונסטרוקטורים מהטובים בענף. צוות זה מלווה כל פרויקט למן הרגע הראשון הכולל בחינה מדויקת ומדוקדקת של הבניין הן מבחינה תכנונית והן מבחינה משפטית בכדי שלחברה ולדיירים יהיה הביטחון המלא בהצלחת הפרויקט.

אלמוג 38 נשענת על המקצוענות וניסיון רב השנים של קבוצת אלמוג, על המוניטין המעניק חוסן כלכלי ואמון פיננסי, על ההבנה העמוקה בתחום , היכרות מעמיקה עם הראשויות והגורמים הרלוונטיים בתחום , אלו הם המקנים לבעלי הנכסים את הביטחון המלא ביציאת הפרויקט לפועל ובהבטחת השלמתו והשבחתו של המתחם.

קבוצת אלמוג רואה ביישום התחדשות עירונית, שליחות לאומית ואידיאולוגית בהגדלת היצע הדירות, העצמת השוויון החברתי במדינה והתחדשות מרכזי הערים בה. החברה שמה לה למטרה לבצע את משימותיה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה מירבית על איכות, שקיפות והקניית ביטחון ואמינות לבעלי הנכסים בהצלחתה.

צור קשר

החברה: אלמוג 38
טלפון: ‎0777297384
פקס: ‎089293406
כתובת משרד: אפרים קישון 9 , "אלמוג סנטר" , באר יעקב 70300

תודה שפנית אלינו ! פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם


פרויקטים בשיווק

  • בשיווק
  • מומלץ
  • עתידי
  • אין פרטים מלאים