אודות אברהם רוטמן ושות'

א. רוטמן ושות' הינה חברה איכותית ונחשבת מאוד בתחום הנדל"ן בישראל, הפרויקטים שבבעלות החברה מבוצעים בעיקר בעיר רחובות, נס ציונה וראשון לציון. כל הפרויקטים מתאפיינים ברמת ביצוע מעולה וגימור בסטנדרט גבוהה ובלתי מתפשר. לחברה מגוון עשיר של דירות בעלות מפרט טכני יוקרתי ואיכותי . החברה עומדת בכל התחייבויותיה, בעלת גב כלכלי חזק ויציב ועומדת בכל לוחות הזמנים.

הפרוייקטים של חב' אברהם רוטמן ושות' נראים בעיקר בעיר רחובות , ישנם פרוייקטים בנ"צ ובראשל"צ כולם מתאפיינים ברמת ביצוע בלתי מתפשר וגימור בסטנדרט הגבוה של החברה. חב' רוטמן מבינה היטב כי יציבותה של חברה היא השירות, הביצוע , האמינות והיחס החם לדיירים. החברה הינה חברה יציבה ואמינה עם גב כלכלי חסון ובטוח. בחברת רוטמן סמוכים ובטוחים כי בשל המקצועיות והאמינות והיחס החם "חבר מביא חבר" וכן כמות הדיירים שמחליטים לרכוש שוב ושוב דירה מאחד הפרוייקטים של החברה גדל. לחברה מגוון רחב של דירות הנהנות ממפרט טכני עשיר וביצוע ללא פשרות של החברה, העומדת בלוחות הזמנים, ברמת שירות גבוהה והבאת הלקוחות לשביעות רצון מלאה, אז בואו יחד איתנו להרגיש בבית באחד ממגוון הפרוייקטים שברשותינו

 

 • מספר קבלן: 3421
 • סיווג קבלני: ג4

פרויקטים חדשים הצג במפה

רוטמן ברעננה

משה וילנסקי, רעננה

רוטמן ברעננה

מחיר החל מ- 2,290,000 ₪
עוד על הפרויקט אברהם רוטמן ושות'

הנהלה

 • אברהם רוטמן ז

  אברהם רוטמן ז"ל

  מייסד החברה

חזון החברה

א. רוטמן ושות' מאמינה כי חברה עם גב כלכלי עמיד אשר בוחרת באמינות, בשירות איכותי ללקוח ורמת ביצוע ללא פשרות, תעניק לדייר הפוטנציאלי את תחושת הסיפוק מדירתו החדשה. כמו כן בחברה דוגלים כי בשל המקצוענות והיחס האישי "חבר מביא חבר" וכמות הדיירים שבוחרים לרכוש בשנית דירה מאחד הפרויקטים שבבעלותה גדל.

צור קשר

החברה: אברהם רוטמן ושות'
טלפון: ‎0777297025
פקס: ‎089473023
כתובת משרד: המדע 8 רחובות

תודה שפנית אלינו ! פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם


פרויקטים בשיווק

 • בשיווק
 • מומלץ
 • עתידי
 • אין פרטים מלאים