אודות האתר

כאן בונים

עולם שיווק הנדל”ן משתנה לנגד עינייך - הגיע הזמן שתכיר אותו מקרוב !

אנו גאים להציג בפניכם קונספט וירטואלי חדש המאגד בתוכו את כל הפרויקטים בתחום הנדל"ן בישראל. כאן בונים  הוא משרד מכירות ווירטואלי, המשרת את חברת השיווק או היזם והופך לכלי מכירה ראשוני וחדשני מסוגו בישראל.

מטרתו של האתר היא ליצור מאגר לקוחות זמין ואיכותי לכל חברה, תוך ניהול דינאמי ושוטף 24/7 מצד אחד, אל מול חיפוש קל ונוח, ומידע זמין ומאורגן עבור מחפשי הדירות בישראל.

 מיזם האינטרנט כאן בונים בשיתוף mako נולד לאחר מספר שנות מחקר וניתוח שוק מעמיק של קהל הלקוחות אשר מחפשים את דירתם הראשונה או המשודרגת.

כאן בונים מבטיח  בראש ובראשונה סדר והנגשה מקסימלית לרוכשים הפוטנציאליים, וקשר ישיר ON LINE בין הלקוח למשרד המכירות.

 

 

 

 

 

 

 

 • כל הפרויקטים בארץ

  מפת הנדל"ן של המדינה

  כל הפרויקטים וללא יוצא מן הכלל אוגדו במסגרת כללית אחת שקוטלגה על פי אזורים – צפון, מרכז, שפלה, ירושלים, דרום ועוד.

  אינדקס שלם מצפון ועד דרום - צוות “כאן בונים” סרק את מדינת ישראל מתוך מטרה להציג את מאגר הנדל”ן המלא של כל הפרויקטים המשווקים בארץ.

 • קהל היעד

  מי שלא בונה - לא כאן!

  כאן בונים בשיתוף mako מאפשרים לקונים פוטנציאליים להגיע אל יזמים וחברות שיווק בקלות ובמהירות.

  מיזם האינטרנט נולד לאחר מספר שנות מחקר וניתוח שוק מעמיק מול קהל הלקוחות הישראלי בתחום הנדל"ן, המורכב ממשפחות המחפשות דירה ראשונה, משפרי דיור ומשקיעים.

 • משרד וירטואלי

  חבילת נוכחות מנצחת!

  אתר כאן בונים בשיתוף mako מציע ליזמים/ קבלנים/ משווקים אתר אינטרנט, משרד מכירות וקשר ישיר ללקוחות. חבילת הפתרונות המושלמת של כאן בונים מעניקה קשר ישיר בין הקונים למשרד המכירות.

  כאן בונים בשיתוף mako הינו משרד מכירות וירטואלי המשמש ל"חלון הראווה“ של החברה שלך המציג את הפרויקטים המוצעים כיום לשיווק בצורה אחידה, המשדרת תדמית ועוצמה.

 • יתרונות האתר

  משרד מכירות 24/7

  מערכת החיפוש החכמה באתר יודעת לסנן, למקד ולהגיש ללקוח את המוצר שהוא מחפש מבלי לבזבז זמן יקר. ניתן להציג את הפרויקטים על גבי מפה, לערוך השוואה וליצור קשר ישיר עם מנהל הפרויקט.

  האתר מציע מערכת CRM חכמה המאפשרת ליזמים, קבלנים וחברות שיווק לשלוט בו זמנית בכל אתרי המכירה שלהם.